דרך צלחה למשפחה מאושרת !

baby
  • שיטות טיפול מתקדמות עם תרומת ביציות. שעורי הצלחה מעל 80%
  • אחריות על תוצאה והחזר כספי במידה ולא הושג הריון
  • עלות הטיפול מ3200$ והסדר תשלומים לפי התקדמות התכנית
  • תרומת עוברים באיכות גבוהה אשר תקינותם אושרה על ידי בדיקה גנטית
  • פתרונות טיפול לזוגות נשאי HIV

שלח את בקשתך

צור קשר לקבלת מידע נוסף

צרף קובץ/תמונה

*5 mb limit (файлы: jpg, jpeg, pdf, doc, docx)

תרומת ביציות

בשנת 1995 נחקק ברוסיה חוק המאפשר להשתמש בשירותי פונדקאות עבור נשים שאינן יכולות להרות. לפי החוק הרוסי, לאור חתימת חוזה עם הפונדקאית רשאים ההורים לקבל תעודת לידה של התינוק על שמם, לאחר הולדתו. כמה עולה אם פונדקאית ברוסיה? היכן מתבצע ההליך ומה כוללים התשלומים? על כך בשורות הבאות.

היכן מבצעים את הליכי הפונדקאות?

אחד המקומות המובילים ברוסיה לשירותי פונדקאות הינו בית חולים מדור חדש השוכן במוסקבה, בשם המרכז הרפואי Yahuza. מדובר במרכז המנוהל על ידי מומחים בינלאומיים במגוון תחומים רפואיים, אשר כולל עשרות מרפאות חוץ, חדרי ניתוח חדישים ומחלקת הדמיה מתקדמת. בתוך כך, מחלקת ההפריה החוץ גופית בבית החולים עומדת בסטנדרטים האירופאים המחמירים ביותר, ומציעה למטופלים שיטות עדכניות ומקיפות לטיפולי פוריות. מרכז הפונדקאות Yahuza מקיים תוכנית בינלאומית הכוללת גיוס נשים פונדקאיות, בדיקות מקיפות, תמיכה כלכלית בהן ופיצוי, וכן מעקב הריון, ליווי משפטי וסידורי לידה – הכול במקום אחד. יש לציין כי כל הפונדקאיות שמתקבלות לתוכנית במרכז הינן בריאות ולא מעשנות, בגילאי 21 עד 35 שנים, שמאחוריהן לפחות לידה תקינה אחת, ושומרות על אורח חיים בריא. כמו כן, כולן נבדקות על ידי פסיכיאטר, רופא כללי וגינקולוג, ועוברות בדיקות מעבדה רבות כגון בדיקת איידס, הפטיטיס B ו- C, סיפיליס, קלמדיה ועוד.

כמה עולים שירותי הפונדקאות במרכז Yahuza?

התשובה לשאלה כמה עולה פונדקאות מצויה בתוכנית תשלומים מקיפה, בעוד המרכז לוקח את מלוא האחריות על התוכנית כבר מתחילתה ועד לקבלת התינוק על ידי הוריו. מדובר בתשלומים הנעשים בהדרגה עם ההתקדמות, ללא צורך לשלם מראש, כאשר הסכום הסופי והכולל עומד על 26,860 דולרים. פירוט התשלומים הוא כדלהלן: שלב הגיוס והבדיקות של הפונדקאיות עולה 1,500 דולרים, פיצוי לפונדקאית עולה 15,000 דולרים והתמיכה בה במהלך ההיריון עולה 3,060 דולרים המחולקים לפי תשעה חודשים. כמו כן, פעולות שאיבת הביציות, הגידול והחזרת העוברים עולה 2,400 דולרים כאשר המעקב, התרופות והשארת הביוץ אינם כוללים בתשלום. בהמשך, מעקב ההיריון בשליש הראשון עולה 900 דולרים, מעקב בשליש השני 500 דולרים, מעקב בשליש השלישי 800 דולרים, ואילו הלידה עצמה כרוכה בתשלום של 1,600 דולרים מצד ההורים. לכך מצטרף תשלום של 1,100 דולרים עבור התמיכה המשפטית, וכאמור בסך הכול 26,800 דולרים.

למידע נוסף

המעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות אם פונדקאית, מחיר והתוכנית הבינלאומית במרכז Yahuza מוזמנים להתקשר ל- 0523903335.

CONTACT MEDICAL CENTER

PHONE
523903335 972+
ADRESS
Moscow, Volochaevskaya Street. 15 in. 1
E-MAIL
ivf@yamed.ru
FOR HEALTH PROFESSIONALS
OPEN LINK
LOCAL REPRESENTATIVES

Israel 3 Jerusalem st. Haifa. Tel: 0523903335

!WELCOME TO MOSCOW

Rate this post