דרך צלחה למשפחה מאושרת !

baby
  • שיטות טיפול מתקדמות עם תרומת ביציות. שעורי הצלחה מעל 80%
  • אחריות על תוצאה והחזר כספי במידה ולא הושג הריון
  • עלות הטיפול מ3200$ והסדר תשלומים לפי התקדמות התכנית
  • תרומת עוברים באיכות גבוהה אשר תקינותם אושרה על ידי בדיקה גנטית
  • פתרונות טיפול לזוגות נשאי HIV

שלח את בקשתך

צור קשר לקבלת מידע נוסף

צרף קובץ/תמונה

*5 mb limit (файлы: jpg, jpeg, pdf, doc, docx)

תרומת ביציות בישראל

החוק הישראלי מאפשר לקבל תרומת ביציות בארץ וגם בחו"ל. נשים המעוניינות לעבור את ההליך בארץ חייבות להיות בגילאי 18 עד 54 שנים, ואילו התורמות חייבות להיות מתנדבות בגילאי 21 עד 35 שנים, או לחילופין נשים שמצויות בעצמן בטיפולים להפריה. על הליכי תרומת ביציות בישראל וכן על האפשרות לקבל תרומה בחו"ל, תוכלו לקרוא להלן.

תרומה בישראל – תהליכים למקבלי התרומה

בישראל יכולות לקבל תרומה רק נשים בגילאים המפורטים לעיל, הסובלות מבעיה רפואית שאינה מאפשרת להן להיכנס להריון, וכשיש הצדקה רפואית לקבלת תרומה מאישה אחרת. לאחר מכן, ישנם מספר הליכים בירוקרטים הכוללים בין היתר עדכון של הפרטים האישיים במרשם היילודים ובמאגר המידע, וחתימה על הסכם להפריה חוץ גופית בין בני הזוג. לאחר מכן, יש לשלם אגרה עבור הטיפול ולהמתין עד למועד הנכון להשתלת הביציות המופרות ברחם. ראוי לציין כי אם נותרות ביציות עודפות הן יכולות לעבור להקפאה לצורך ניסיונות הפריה עתידיים, והדבר מותנה בחתימה על הסכמה להקפאתן.

תהליכים ודרישות מתורמת הביציות

תרומת ביצית בארץ מחייבת את התורמת לחתום על הסכמה מרצון, המקבלת את אישורה של ועדת אישורים בביה"ח. במידה שמדובר במתנדבת, עליה להיות לא נשואה או קרובת משפחה של מי מבני הזוג מקבלי התרומה. כמו כן, עליה להסכים כי פרטיה האישיים ייכנסו למרשם היילודים ולמאגר המידע, אך בני הזוג לא יקבלו את המידע עליה למעט במקרים מיוחדים. בעיקרון, מותר לעבור לכל היותר 3 מחזורי שאיבה, כאשר בכל מחזור ניתן להקצות את הביציות שנשאבו לכל היותר ל- 3 נשים. התורמת מקבלת בעבור תרומתה פיצוי כספי והחזרי הוצאות העומדים נכון ל- 2016 על כ- 20 אלף שקלים, וזאת עבור כל מחזור שאיבה. מבחינה רפואית, עליה לעבור מספר בדיקות מעבדה, רפואיות – כלליות ופסיכולוגיות, ולחתום על הסכמה לביצוע השאיבה והתרומה. לאחר מכן יבוצע טיפול הורמונאלי והליך שאיבה, כאשר התורמת עצמה יכולה לבקש כי אחת מכל חמש ביציות שנשאבו ממנה יוקפאו לצורך שימוש בעתיד.

מותר לקבל תרומות גם בחו"ל

במקום לבצע תרומת ביצית בארץ ניתן לעשות זאת גם בחו"ל, במספר יחידות להפריה חוץ גופית ברחבי אירופה ובארה"ב. אחד המרכזים המובילים בתחום הינו Yahuza השוכן במוסקבה, בו מוצעות מספר תוכנית רב שלביות לתרומה של ביציות. למידע נוסף על ההליכים במרכז Yahuza התקשרו לטלפון 0523903335.

CONTACT MEDICAL CENTER

PHONE
523903335 972+
ADRESS
Moscow, Volochaevskaya Street. 15 in. 1
E-MAIL
ivf@yamed.ru
FOR HEALTH PROFESSIONALS
OPEN LINK
LOCAL REPRESENTATIVES

Israel 3 Jerusalem st. Haifa. Tel: 0523903335

!WELCOME TO MOSCOW

Rate this post