דרך צלחה למשפחה מאושרת !

baby
  • שיטות טיפול מתקדמות עם תרומת ביציות. שעורי הצלחה מעל 80%
  • אחריות על תוצאה והחזר כספי במידה ולא הושג הריון
  • עלות הטיפול מ3200$ והסדר תשלומים לפי התקדמות התכנית
  • תרומת עוברים באיכות גבוהה אשר תקינותם אושרה על ידי בדיקה גנטית
  • פתרונות טיפול לזוגות נשאי HIV

שלח את בקשתך

צור קשר לקבלת מידע נוסף

צרף קובץ/תמונה

*5 mb limit (файлы: jpg, jpeg, pdf, doc, docx)

תרומת ביצית עלויות

יחידה להפריה חוץ גופית של המרכז הרפואי Yauza שבמוסקבה מציגה מגוון רחב של מסלולי טיפול למטופלות מישראל הזקוקות לתרומת ביציות. תכניות טיפול עם שיעורי הצלחה מעל 80% מצעים בגישה נוחה ויעילה בשלבים "צעד אחר צעד" עם תשלומים הדרגתיים לפי התקדמות התכנית. בהם גם מסלול עם אחריות על תוצאה והחזרים כספיים במידה ולא הושג הריון. התורמות עצמן הן נשים בגילאי 21 עד 35 שמאחוריהן לפחות לידה תקינה אחת, כולן בריאות ונבדקות על ידי גינקולוג, רופא כללי ופסיכיאטר. כמו כן, הן עוברות בדיקות מעבדה שונות כגון הפטיטיס B ו- C, קלמידיה, אגבת ואיידס. סקר מחלות גנטיות מבצעים בהתאם לתוצאות הייעוץ הגנטי ולבקשת הרופא המפנה או הנתרמת. כמה עולה תרומת ביציות? על כך בשורות הבאות.

מסלולי טיפול  עם תרומת ביציות.

במרכז הרפואי מוצעות מספר תוכניות תרומת ביצית רב שלביות על בסיס "צעד אחר צעד", הכוללות תשלומים הדרגתיים בהתאם לשלבים. לדוגמא, תוכנית שני שלבים מבוססת על שש ביציות של תורמת ושתי מחזורי טיפול עם החזרות עוברים. במהלך התוכנית ניתן לשלם לטיפול בשני תשלומים. התשלום הראשון הוא 3,200 דולרים עבור הפריית ארבע ביציות והחזרת העוברים שנוצרו. ברוב המקרים אחרי הטיפול הראשון מצליחים להגיע להריון ואין צורך בתשלומים נוספים. במידה והריון לא הושג, תשלום השני הוא 1,570 דולרים עבור הפריית שתי ביציות נוספות והחזרת עוברים. יש לציין כי קיימת גם אפשרות להחזרת עוברים שנשארו באחסון לאחר שהתוכנית הסתיימה, מה שכרוך בתשלום  של 450 דולרים בלבד. מאידך, ניתן לבחור בתוכנית "בבת אחת" בה תשלום הוא יחיד של 4,670 דולרים עבור הפריית שש ביציות בבת אחת, ושתי החזרות של העוברים.

מעבר לכך, ישנן עוד תוכניות רב שלביות במרכז הרפואי Yauza, כגון תוכנית שלושה שלבים הכוללת הפריה הדרגתית של 8 ביציות לפי התקדמות הטיפול ובהתאם לכך 3 תשלומים רצופים של 3,200 דולרים ובהמשך 2,776 דולרים ותשלום אחרון של 450 דולרים.

 קיים גם מסלול קצר עם טיפול בשלב אחד. בו משתמשים בארבע ביציות של תורמת ולאחר הפריה מבצעים פעם אחת החזרת עוברים. עלות התכנית הקצרה היא 3120 דולרים.

תוכנית Smart עם החזר כספי

נשים העומדות בתנאי זכאות מסוימים יכולות להיכנס לתוכנית Smart המזכה בהחזר כספי. במהלך התכנית מתבצעת הפריה של 8 ביציות עם אפשרות ל3 ניסיונות החזרה של העוברים. עלותה הכוללת של התוכנית היא 6,600 דולרים אשר אינם משולמים מראש, אלו מחולקים ל 3 תשלומים של 3650, 2500, ו 450 דולרים בהתאם להתקדמות הטיפול וללא צורך בתשלום הבא אם הושג הריון. במידה ולא הושג הריון אחרי שלושת מחזורי הטיפול יתקבל החזר כספי של 3,650 דולרים. כמו כן, ניתן לבחור שלא לצאת מהתוכנית בנקודת יציאה זו ולהמשיך לעוד שני ביקורים הכרוכים בתשלומים נוספים של 2,500 דולרים עבור ביקור הבא ו450 דולרים עבור הביקור האחרון. במידה ולא הושג הריון אחרי חמשת מחזורי הטיפול, יתקבל החזר כספי של 5,000 דולרים.

תכנית אימוץ עוברים.

לנשים הזקוקות במהלך הטיפול גם לתרומת ביציות וגם לתרומת זרע מומלץ על מסלול ישיר עם אימוץ עוברים קבר קיימים בבנק של מעבדה.

התוכנית מבוססת על תרומת עוברים באיכות גבוהה בני 5-6 ימים בשלב מתקדם של התפתחותם (הבלסטוציסט) ואחרי אישור גנטי על תקינותם וגילוי מין העובר.

שיעורי הריון גבוהים ומחיר 2750$ הופכים תכנית זו לאופציה מעודפת לנשים וזוגות שבוחרים את הדרך הקצרה ביותר להשגת התוצאה.

למידע נוסף על תרומת ביצית, מחיר והליכי טיפול התקשרו לטלפון 0523903335.

CONTACT MEDICAL CENTER

PHONE
523903335 972+
ADRESS
Moscow, Volochaevskaya Street. 15 in. 1
E-MAIL
ivf@yamed.ru
FOR HEALTH PROFESSIONALS
OPEN LINK
LOCAL REPRESENTATIVES

Israel 3 Jerusalem st. Haifa. Tel: 0523903335

!WELCOME TO MOSCOW

Rate this post